ورود به سایت ثبت نام
!لطفا ابتدا وارد شوید
  مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در دیدی بود
!لطفا ابتدا وارد شوید
  مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در دیدی بود
!لطفا ابتدا وارد شوید
  مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در دیدی بود
شرایط

بسمه تعالی

توافق نامه کاربری

به بخش توافق نامه کاربری بستر تجارت اجتماعی "دیدی بود" خوش آمدید. خدماتی که در وب دیدی بود didibood.com در دسترس شما میباشد، توسط شرکت زیر ساخت تجارت ویرا آزما (سهامی خاص) ارائه میگردد. در صورت نپذیرفتن شرایط شما قادر به فعالیت در دیدی بود نخواهید بود.

ماده 1- طرفین توافق نامهاین توافق نامه فیمابین شرکت زیر ساخت تجارت ویرا آزما به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان منیریه، نبش کوچه خضابی، ساختمان حکمت ایرانیان، طبقه دوم، از یک طرف و کاربران اینترنتی اعم از خریداران و فروشندگان از طرف دیگر در جهت تسهیل معاملات و افزایش امنیت در فضای اینترنتی منعقد می‏گردد. شرکت زیر ساخت تجارت ویرا آزما از این پس در این توافقنامه «دیدی بود» نامیده میشود و کلیه حقوق مادی و معنوی آن در اختیار این شرکت قرار دارد.


ماده 2- موضوع توافق نامهموضوع قرارداد عبارت است از ایجاد و ارائه شبکه‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنت، اعم از خریداران و فروشندگان، اقدام به خرید و فروش اینترنتی مینمایند. کاربران اینترنتی می‏توانند در هر جای ایران، نسبت به اعلام و کارکرد دیدی بود در آن منطقه جغرافیایی کالای مورد نظر خود را با استفاده از نشانی www.didibood.com مورد مبادله قرار دهند.


ماده 3- مدت اعتبار توافق نامهاین توافق نامه از هنگامی که کاربر با آن موافقت مینماید تا زمانی که به یکی از دلایل قراردادی یا قانونی فسخ شود معتبر خواهد بود.


ماده 4- شروط توافق نامه4-1- شرایط عضویت کاربردر مورد اشخاص حقیقی، تنها اشخاص بالای 15 سال می‌توانند به عضویت دیدی بود درآمده و از خدمات آن در مقام فروشنده استفاده نمایند. اشخاص حقوقی که در وفق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو دیدی بود شده و از خدمات آن استفاده نمایند.

4-2- تعیین نام کاربری و کلمه عبورعضویت در "دیدی بود" رایگان است. جهت استفاده از خدمات دیدی بود، کاربر میبایست هنگام ثبت نام، نام کاربری و کلمه عبور برای خود تعیین نماید. با انتخاب نام کاربری و کلمه عبور و تایید آن توسط دیدی بود، کاربر به عضویت دیدی بود درآمده و مسئولیت کلیه امور انجام شده توسط وی در دیدی بود، بهعهده ایشان خواهد بود. دیدی بود از اعضاء خود میخواهد، حتما نام کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس (didibood.com) میباشد، وارد نمایند. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرسهایی بجز آدرسdidibood.com مسئولیت و عواقب لو رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات و هر گونه موردی در ارتباط با مسائل حقوقی با کاربر مورد نظر میباشد. کاربر متعهد میشود تا کلمه عبور مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین نموده و به منظور حصول امنیت در دسترسی به حساب کاربری خود، شخصا مسئولیت حفظ و نگهداری آن را بهعهده گیرد. در غیر این صورت، دیدی بود در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت. درصورت نیاز به کلمه عبور جدید، کاربر موظف است تا همه معیارها و فرایندهای حفاظتی دیدی بود را برای احراز هویت طی نماید. در غیر اینصورت دیدی بود هیچ اقدامی در راستای بازیابی کلمه عبور انجام نخواهد داد. با انتخاب هر گونه نام کاربری که با شئون اجتماعی، مذهبی، سیاسی و فرهنگی ایران مغایر باشد، دیدی بود نسبت به حذف آن اقدام نموده و کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط مینماید.

تبصره-1

دیدی بود مجاز است اطلاعاتی که برای تأیید هویت كاربر تشخیص دهد را کسب نماید. پرسش از خود كاربر برای دریافت اطلاعات تکمیلی، درخواست تأیید پست الکترونیکی، استعلام و تحقیق در مورد صحت اطلاعات مرتبط با کاربر، کارت‌ها یا حساب‌های معرفی‌شده، برخی از مصادیق این امر تلقی می‌شوند.

4-3- اطلاعات مورد نیاز جهت عضویتهنگامی که شما برای استفاده از خدمات دیدی بود، ثبت نام مینمایید، نسبت به مرحله های که در آن قرار دارید و اطلاعات مورد نیاز ما در آن مرحله، اطلاعاتی از شما در خواست خواهد شد. این اطلاعات عبارتند از نام ، نشانی و شماره تلفن، آدرس پست الکترونیکی، آدرس محل سکونت، شماره کارت ملی و اطلاعات بانکی شامل شماره کارت یا شماره حسابتان. تا زمانی که شما مشتری ما باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت میشوند.

تبصره-2

کاربران دیدی بود میبایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را، به منظور سهولت ارائه خدمات دیدی بود به روز نمایند.


4-4- امنیت اطلاعات كاربرانحفاظت از اطلاعات شخصی كاربران برای دیدی بود بسیار حائز اهمیت میباشد. جهت اطلاع از اقداماتی كه برای محرمانه ماندن اطلاعات کاربران صورت میگیرد، میتوانید مطالب مربوط به حفظ حریم شخصی را که لینک آن در زیر کلیه صفحات دیدی بود موجود است مطالعه فرمایید.

4-5- لغو عضویتدر صورتی که کاربر، رفتاری خارج از قوانین و مقررات تعیین شده انجام دهد، دیدی بود مجاز خواهد بود بدون اخطار پیشین عضویت کاربر را به حالت تعلیق در آورده و یا آن را حذف نماید و طبق قوانین و مقررات با ایشان برخورد نماید. کاربر با امضاء این توافق نامه، مراتب قبول و موافقت خود را مبنی بر ایفای تعهدات مندرج در این توافق نامه را که مبتنی بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و مقررات دیدی بود بوده، اعلام و ایفای تمامی تعهدات مندرج در آن را مجدداً متعهد می شود. با قبول این توافق نامه به وسیله کاربر، دیدی بود مجازاست تا در صورت وقوع هر گونه تقلب، یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری، عضویت کاربر را معلق و یا حذف نماید و کاربر حق هرگونه اعتراضی را در این خصوص از خود سلب و ساقط مینماید.

4-6- ارتباط میان کاربران با یکدیگر و دیدی بودارتباط با کلیه بخشهای دیدی بود از طریق "تماس با دیدی بود" برقرار می‌گردد. ضمنا در مواقع ضروری بر اساس صلاح دید و تشخیص دیدی بود، دیدی بود از طریق شماره تلفن هر كاربر با وی ارتباط برقرار مینماید.

تبصره-3

بر اساس این توافق نامه كاربر قبول مینماید کلیه اخطارها ، تذکرات و مکاتبات مربوطه ارسال شده به نشانی پست الکترونیک و یا نشانی پستی درج‌ شده هنگام تکمیل درخواست عضویت، به رویت وی می‏رسد. در این صورت 24 ساعت پس از ارسال آن به نشانی پست الکترونیک وی، اخطار، ابلاغ شده تلقی گردیده و در صورت ارسال از طریق پست، اخطار مذکور پس از گذشت سه (۳) روز کاری ابلاغ شده تلقی می‌گردد. دیدی بود مجاز خواهد بود که کلیه حقوق کاربری وی را محدود و یا معلق نماید

تبصره-4

اگر علیرغم تلاش شبانه روزی پرسنل در جهت فعال بودن دیدی بود، در بعضی از موارد به دلایل غیر ارادی، یا فورس ماژور و یا دلایل فنی و تجاری یا هر دلیل دیگر دسترسی کاربر به دیدی بود مقدور نباشد، کاربر با پذیرش این توافقنامه اذعان می دارد حق هرگونه اعتراض و اقامه دعوی در خصوص قطع تماس احتمالی و همچنین زیانها و خسارات احتمالی وارده ناشی از موارد مذکور را از خود سلب و ساقط مینماید.

تبصره-5

چنانچه هرگونه پیام شامل توهین، تمسخر و اطلاعات تماس، توسط کاربر دیگری دریافت شود، دیدی بود هیچ گونه مسئولیتی در قبال پیام ارسال شده و یا دریافت شده ندارد و کلیه مسئولیتهای آن بهعهده کاربر خاطی میباشد.

4-7- شرح کالابرای عرضه کالا شما میتوانید از متن، عکس و گرافیک در گروههای مناسب استفاده کرده و مسئولیت استفاده از هر نوع ابزار فوق که مغایر با شئون مذهبی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و بازرگانی و حقوق کپی رایت ایران باشد منحصرا متوجه کاربر خواهد بود. فروشنده میبایست ضمن تشریح کامل وضعیت کالا، کلیه شرایط مربوط به فروش آن را نیز اعلام نموده و نوع فروش کالا نیز باید دقیقا در شرح آن درج شود.

تبصره-6

دیدی بود توضیحات محصولات، قیمت آن‌ها و آمار مربوط به فروشندگان یا سایر موارد را تأیید نمی‌کند. همچنین ادعا نمی‌کند که نتایج جست‌وجو لزوما کامل، دقیق، قابل‌اعتماد و به‌ روز باشد. این خدمت برای آگاهی بیشتر و کمک به خریداران طراحی شده و به معنای تایید یا تضمین کالاها و خدمات فروشندگان نیست.

4-8- خرید و فروشدرصورتی که کاربر، اقدام به فروش کالایی در دیدی بود نماید، باید اطمینان داشته باشد که قانونا مجاز به فروش آن کالا می-باشد.

4-9- مسئولیت فروشندگاندر صورتی که فروشنده اقدام به ارسال و تحویل کالا نماید، کلیه مسئولیتها در زمینه کیفیت و کمیت کالای ارائه شده و نیز ارسال کالا بر عهده وی میباشد. در بعضی از مواقع این امکان وجود دارد، دیدی بود به منظور تطبیق اطلاعات، جلوگیری از سوء استفاده و کلاهبرداری با فروشنده و خریدار به صورت جداگانه تماس گرفته و در این صورت هر دو طرف موظف به ارائه اطلاعات به دیدی بود خواهند بود. هر نوع ضرر و زیانی که به هر نحو از سوی فروشنده به خریدار و یا از سوی خریدار به فروشنده وارد شود میبایست مابین طرفین حل و فصل شود. چنانچه در نتیجه نقض این توافق نامه ضرر و زیانی از سوی هر یک از طرفین به دیدی بود، سایر کاربران و یا اشخاص ثالث وارد شود، مسئولیت جبران خسارت با ایشان خواهد بود. فروشنده موظف به تامین موجودی کالاهای درج شده در صفحه اختصاصی خود میباشد. در صورتیکه فروشنده موجودی کالای خود را به روز نکرده باشد و آن کالای توسط مشتری خریداری شود، فروشنده موظف به جبران خسارت خواهد بود. در صورتیکه کالای ارسال شده برای خریدار به دلایلی از قبیل مغایرت با اطلاعات وارد شده کالا در دیدی بود، مرجوع گردد، فروشنده موظف به ارسال مجدد کالا با ویژگی مطابق با سفارش می-باشد. در این حالت هزینه ارسال مجدد کالا بهعهده فروشنده است. و در صورت انصراف مشتری از خرید در این مرحله کالا مرجوع شده و هیچ هزینهای به فروشنده پرداخت نخواهد شد. در صورتیکه کالای ارسال شده برای خریدار به دلایلی از قبیل شکستگی و یا آسیب دیدگی و یا هر نقص و عیب دیگر قبل از تایید توسط خریدار مرجوع گردد، علت آسیب بررسی شده و در صورت مقصر شناخته شدن فروشنده، کالا مرجوع شده و هیچ هزینهای به فروشنده پرداخت نخواهد شد. و هزینه حمل نیز با فروشنده حساب میشود. فروشنده ملزم است در معاملاتی که در دیدی بود انجام میدهد الزامات این توافق نامه را رعایت نماید و مندرجات این توافق نامه در تفسیر و تعبیر اختلافات طرفین، معتبر و ملاک عمل خواهد بود.

4-10- مسئولیت خریداران:در هنگام وقوع اختلاف بین خریدار و فروشنده، چنانچه طرفین به توافق نرسند، شکایت به واحد حل اختلاف دیدی بود ارجاع داده می-شود. اگر طبق نظر واحد حل اختلاف مقرر شد که کالا باید مرجوع شود، هزینه حمل برای استرداد کالا به فروشنده بهعهده طرفی خواهد بود که واحد حل اختلاف علیه وی رای داده است. در صورتی که خریدار ظرف مدت 48 ساعت آن کالا را مرجوع نکند، قبول کالا از ناحیه خریدار قطعی محسوب و مبلغ پرداختی به وی مسترد نخواهد شد. خریدار در هنگام استرداد کالا موظف خواهد بود، فقط از طریق سیستمهای حمل و نقل مورد تایید دیدی بود جهت این امر استفاده نموده و اطلاعات بارنامه ارسالی را ظرف 24 ساعت کاری به دیدی بود اعلام نماید. پس از تایید وصول کالا توسط فروشنده، وجه پرداختی بابت خرید آن کالا به حساب خریدار واریز خواهد شد. خریدار ملزم است در معاملاتی که در دیدی بود انجام می دهد الزامات این توافق نامه را رعایت نماید و مندرجات این توافق نامه در تفسیر و تعبیر اختلافات طرفین، معتبر و ملاک عمل خواهد بود.

4-11- روش پرداختخریدار می توانند با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب نسبت به خرید کالا ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام نمایند. پس از واریز وجه توسط خریدار، واحد حسابداری دیدی بود از وصول پرداختی شما در حساب بانک اطمینان حاصل نموده و چنانچه پول از حساب شما کسر گردیده، ولی به حساب دیدی بود واریز نشده باشد، خریدار وفق قوانین و مقررات بانکی پس از اطلاع از این موضوع تا 72 ساعت صبر نموده و اگر طی این مدت وجه واریزی از سوی بانک مسترد نگردد، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید.

4-12- فعالیت‌ها، مبادلات و کالاهای ممنوعهفروشنده ابتدا باید از مطابقت داشتن فعالیتها، مبادلات و فروش کالای خود با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز مقررات دیدی بود اطمینان حاصل نمایند. در صورت منطبق نبودن آنها با قوانین مذکور، از انجام هر یک از این امور جلوگیری شده و همچنین ممکن است تغییرات دیگری نظیر ایجاد محدودیت در تسهیلات خرید و فروش و حتی بسته شدن حساب کاربر خاطی به وسیله دیدی بود اعمال شود. لیست فعالیت‌ها، مبادلات و کالاها و خدمات ممنوعه که تحت هیچ شرایطی نمی توانند مورد خرید و فروش قرار گیرند به شرح فایل پیوست این توافق نامه (جهت مشاهده لیست اینجا را کلیک نمایید) میباشند.

تبصره-7

موارد استثناء : مواردی که مطابق این توافق نامه مصداق فعالیت‌ها، مبادلات و کالاهای ممنوعه باشند در شمول حمایت‌های دیدی بود قرار نخواهند گرفت.


4-13- روش تسویه حساب با فروشندگانپس از فروش موفق کالا در دیدی بود، مبلغ کالا و هزینه ارسال از خریدار دریافت گردیده و با پست الکترونیکی و پیامک به فروشنده اطلاع داده خواهد شد تا کالای خود را برای خریدار طبق سفارش دریافتی، در زمان تعیین شده ارسال نماید. 72 ساعت پس از تحویل و تایید دریافت کالای مورد نظر و سالم بودن آن توسط خریدار، مبلغ واریز شده پس از کسر کسورات قانونی و هزینه های مربوطه نظیر تعرفه خدمات و مالیات و عوارض ارزش افزوده، به حساب بانکی درج شده در دیدی بود، واریز خواهد شد. لازم به ذکر است تسویه حساب با کاربران در صورتی که با سایر بندهای توافق نامه کاربری مغایرت نداشته باشد، تنها از طریق شماره شبای ثبت شده در حساب کاربری در دیدی بود انجام می شود اگر خریدار دریافت کالا را تا 5 روز پس از ثبت بارنامه توسط فروشنده تایید نکند، در این مدت مبلغ پرداختی به حساب فروشنده واریز نخواهد شد. پس از سپری شدن این مدت و تایید نشدن کالا توسط خریدار، از بخش پشتیبانی دیدی بود برای تایید تلفنی کالا با خریدار تماس گرفته میشود. چنانچه طی مدت 24 ساعت دو بار بخش پشتیبانی با خریدار تماس بگیرد و خریدار پاسخگو نباشد، سیستم به صورت خودکار کالا را تایید میکند و مبلغ واریزی به حساب فروشنده واریز میشود. اگر خریدار هنگام تایید کالا فیدبک ناراضی بدهد، مبلغ کالا تا 7 روز پس از تاریخ ثبت بارنامه توسط فروشنده، غیر قابل برداشت است و طی این مدت خریدار باید شکایت خود را مطرح کند. در صورت مطرح کردن شکایت، اختلاف به دیدی بود ارجاع داده میشود. سپس دیدی بود با توجه به ادله دو طرف و طبق قوانین موجود دارای حق تصمیمگیری در مورد آزادسازی بخشی و یا تمامی مبلغ مبادله برای هر دو طرف و یا تنها یک طرف منازعه میباشد. در صورتی که خریدار طی این مدت (یعنی 7 روز) شکایت نکند، پس از آن مبلغ واریزی برای فروشنده قابل برداشت میشود.

ماده 5- حل اختلافاتحل اختلاف حاصله در اثر خرید و فروش صورت گرفته در دیدی بود از طریق واحد حل اختلاف دیدی بود انجام خواهد شد و کاربران با امضای این توافق نامه قبول میکنند که در صورت وقوع هرگونه اختلاف در امر خرید و فروش در بستر دیدی بود، مرجع حل اختلاف آن، واحد حل اختلاف دیدی بود باشد. کاربران دیدی بود اعم از خریدار و فروشنده در صورت داشتن شکایت، اختلاف و یا مواجهه با بروز مشکلات در امر خرید و فروش می بایست با شماره تلفن ثبت شده در بخش تماس با ما در صفحات دیدی بود، واحد ثبت شکایات تماس گرفته و مشکل را مطرح کنند. این سیستم اختلاف یا شکایت کاربر شاکی را ثبت نموده و شماره پیگیری جهت اقدامات بعدی صادر مینماید. دیدی بود مسئولیتی در قبال حل اختلاف ، در خارج از این چهارچوب تعیین شده نخواهد داشت.


تبصره-8

واحد حل اختلاف دیدی بود نظر نهایی، در مورد حل یک اختلاف را اعلام نموده و طرفین میپذیرند که نظر واحد حل اختلاف را اجرا نمایند. نظر واحد مذکور برای طرفین لازم الاجرا بوده و در این خصوص طرفین هرگونه حق اعتراض یا طرح دعوی در مراجع قانونی و قضایی را از خود سلب مینمایند.

تبصره-9

اگر ثابت شود که دعوای مطرح‌ شده از طرف کاربر واهی بوده، کاربر موظف است خسارات وارده به دیدی بود را مطابق نظر واحد حل اختلاف به دیدی بود بپردازد. در صورتیکه یک کاربر با مشكل فعالیت در بستر تجارت اجتماعی دیدی بود روبهرو شده و دیدی بود را در بروز آن ذیمدخل بداند، کاربر ملزم است موضوع را با خود دیدی بود در میان گذاشته تا با مذاکره و رسیدگی دقیق‌تر نسبت به حل مساله اقدام شود.

ماده 6- اقدامات و اختیارات دیدی بوددیدی بود در قطع، محدود نمودن و یا لغو ارایه خدمات خود به کاربران مختار است همچنین اگر بر اساس دلایل و شواهد قطعی مشخص گردد که کاربر در فعالیت‌ها و مبادلات ممنوعه یا کالاهای غیر مجاز دخالت داشته‌، دیدی بود به منظور جلوگیری از ورود ضرر و زیان به کاربران، اشخاص ثالث و دیدی بود، اقدامات احتمالی شامل موارد زیر را اتخاذ خواهد نمود:

دیدی بود این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که به تشخیص خود و با اطلاع قبلی به این توافق نامه خاتمه داده و یا دسترسی کاربر به دیدی بود را قطع نماید.

قطع خدمات و یا محدودیت دسترسی به صفحه کاربری

نقض شرایط استفاده از خدمات اینترنتی دیدی بود

اگر کاربر شرایط استفاده از خدمات دیدی بود را نقض کند، دیدی بود می‌تواند از طرق قانونی خسارات وارد شده را مطالبه نماید.

حذف و یا ویرایش پیامهای ارسالی کاربران به یکدیگر و یا پیام-های بخش سوال از فروشنده

در صورتی که ارائه خدمات به کاربر قطع یا محدود و یا لغو گردد، ، مراتب به وی ابلاغ خواهد شد. در این موارد کاربر می‌تواند تقاضای رفع این محدودیت‏ها را مطرح نماید. تصمیم‏گیری نهایی در این خصوص با دیدی بود خواهد بود.

ماده 7- حقوق و مالکیت دیدی بوددامنه «didibood.com» و کلیه وب سایتها و نامهای مربوطه و نام «دیدی بود»، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، متعلق به دیدی بود بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‏ ها، فرم‏ها، درخواست‏ ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها در مالکیت انحصاری دیدی بود بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. مالکیت مادی و فکری و کلیه منافع دیدی بود و مندرجات آن منحصرا متعلق به دیدی بود خواهد بود.

ماده 8- قانون و مراجع قانونی حاکمقانون حاکم بر این توافق نامه کلیه‏ قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می‏باشد و مراجع قانونی و قضایی ذیصلاح، مراجع تهران خواهند بود.

ماده 9- شرایط عدم مسئولیت و عدم تضمین9-1 شرط عدم مسئولیتدیدی بود و هیچ یک از ارگان‏ های اصلی یا فرعی آن به هیچ وجه، مسئول خسارات اتفاقی، غیرقابل ‌پیش‌بینی، تبعی و عدم‌النفع در قبال کاربران نیست. در صورتی كه ثابت شود ورود خسارت در نتیجه اهمال، تقصیر و یا نقض تعهدات قانونی یا قراردادی كاربر بوده، دیدی بود مسئول پرداخت خسارات وارده کاربر مذکور بوده هیچ مسئولیتی متوجه دیدی بود نخواهد بود. همچنین در صورتی كه احراز گردد وقوع حالت فورس ماژور یا قوه قهریه باعث ایجاد خسارت گردیده، دیدی بود از هرگونه مسئولیتی مبرا خواهد بود.

9-2با پذیرش این توافقنامه کاربران قبول مینمایند دیدی بود هیچگونه مسئولیتی در خصوص ادعاها و مطالب گمراه کننده، نادرست، مضر و موهن مندرج در دیدی بود ندارد. بدیهی است به محض اطلاع و رویت هر گونه اطلاعات غیر اخلاقی، غیرشرعی و ناهنجار، اطلاعات مذکور از دیدی بود حذف خواهد شد. مسئولیت قانونی مربوط به این اطلاعات بر عهده کاربر خاطی خواهد بود و دیدی بود مجاز است در این خصوص هرگونه اقدام قانونی علیه کاربر مذکور جهت اعاده حیثیت یا مطالبه خسارات وارده به دیدی بود، سایر کابران یا اشخاص ثالث اقامه نماید.

9-3دیدی بود در مورد صحت اظهارات كاربران در خصوص کسوراتی از قبیل مالیات، عوارض و دیگر مطالبات قانونی که به مبالغ دریافتی یا پرداختی تعلق می‏گیرد، هیچ مسئولیتی ندارد و مسئول پرداخت این کسورات نبوده و به علاوه مسئول صحت و سقم این اظهارات خود کاربر مربوطه خواهد بود.

9-4 عدم تضمیندیدی بود خدمات خود را تنها طبق شروطی که در این توافق نامه بیان شده ارائه می‌نماید و هیچ تضمین و شرط اضافی دیگر را نپذیرفته و تضمین نمینماید که خریدار یا فروشنده به همه شروط معامله پایبند باشند.

ماده 10- عدم اسقاط حقعدم تعقیب یا چشم‌پوشی دیدی بود از نقض برخی تعهدات توسط کاربران به معنای اسقاط حق رسیدگی و تعقیب این تخلفات نیست و در آینده می‌توان این تخلفات را تحت تعقیب قانونی قرار داد. بنابراین، طرح ادّعای مرور زمان از سوی كاربر به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود.

ماده 11- اصلاح توافق نامهامکان بازنگری و یا اصلاح کلی و یا جزیی این توافق نامه در طی زمان وجود داشته و در صورت انجام این امر نسخه بازنگری شده بر روی دیدی بود قرار گرفته و از زمان درج نسبت به همه‏ كاربران عضو معتبر و قابل اجرا خواهد بود

ماده 12- شرایط فورس ماژورعمل به مفاد این توافق نامه در شرایط خارج از اراده از قبیل قطعی سیستم اینترنت و... و فورس ماژور شامل سیل، زلزله، صاعقه ، آتش سوزی و غیره مستثنی خواهد بود.

*این توافق نامه در 12 ماده و 9 تبصره به رویت کاربر رسیده و با علم و اطلاع کافی وی بر مفاد آن و تایید در هنگام عضویت، و پذیرش بدون قید و شرط این قرارداد با تایید آن، لازم الاجراست.*

تمامی حقوق این سایت متعلق به دیدی بود می باشد